Author: HAKAN YAMAN Genre: , ,
Rating

ISBN:9759919566

 

 

Kendi dünyasında yaşayan, yalnız bir adamın hayatına tanıklık ettiğimiz bir roman. Kitap boyunca cümleleri asla sıradan ve basit göremezsiniz. Anlam yüklü, güçlü cümleler ve uzun betimlemeler ile bu tarz kitap sevenleri kendine bağlayacaktır.

Küçük bir şehirde geçmiş çocukluğu, yalnızlığına dair anları, kafasında oluşan birçok soru işaretini size, sizinle sohbet edercesine anlatan bir adam. Ve tabii ki tesadüfen fotoğrafını çektiği bir kadına derin ve tutkulu bir aşk besleyen bu adamın İstanbul caddelerinde bu kadını arayış serüveni. Belki de ilk görüşte aşkın, tanımadan birisini sevmenin anlaşılmaz ama olabilir yanlarını bizlere sunuyor.

Kitabı okurken gözümde canlanan sahneler, bu koşuşturma, konuların arasına dalan aile yapısı, ilginç karakterler ve ana karakterin içinde yaşadığı buhran anları ile bu kitabın filmi yapılsa bir feltivalde büyük ihtimalle ödül alırdı gibi geliyor bana.

İstanbul’un sokaklarında uzun bir kovalamaca ve tutkulu yalnız bir aşka tanıklık etmek isteyen, farklı bir edebiyat ile cümleler arasında gezinmeyi sevenler için yazılmış, değişik bir eser.

Piyasa Fiyatı   13,00  TL

www.dr.com.tr    9,75  TL

www.idefix.com      9,75  TL

www.kitapyurdu.com     10,40  TL

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 2]

Leave a Reply