Author: LAUREN MORRILL Genre: , ,
Rating

ISBN:6053434498

 

 

Gençlik kitaplarının ve kafa dağıtıcı kitapların çoğunlukla yayınlandığı bu dönemde Lauren Morrill de ilk kitabı olan ve ismi ile dikkatleri kendisine çeken Ruh Öküzüm ile bu sektöre adım atmış bulunuyor.

Okulun gözde öğrencisi ve düzenlilik hastası Julia başkarakterimizdir. Bu düzen hastası ve sakar kızımız okulunun düzenlediği gezi ile Londra’ya gider. Gerçek aşkın varlığına ve herkesin bir Rİ’si (Ruh İkizi) olduğuna inanmaktadır. Ve küçüklük aşkı olan Mark’ın hayali ile senelerce yaşamaktadır. Gezi sırasında sınıfın baş belası olan Jason ile eşleştirilir ve bu iki zıt karakterin eğlenceli, çekişme ve kavga dolu dokuz günlük tatili ile kitap şenlenir. Bu şenliğe bir de Julia’nın bir hayranından aldığı mesajlar da katılınca olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır.

Konusundan da anlaşılacağı üzere tam bir tatil kitabı. Kafanızı rahatlatmak, eğlenceli bir dokuz güne tanıklık etmek istiyorsanız bu kitabı seversiniz. Yazarın başarılı tabirleri ile olayların ve mekanların içine girmeniz gayet kolay oluyor. Romantik, eğlenceli ve bol sakarlık dolu, çıtır çerez bir kitap.

Piyasa Fiyatı  25,00 TL

www.dr.com.tr   18,75 TL

www.idefix.com  16,25 TL

www.kitapyurdu.com  16,25 TL

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply