Author: TREVANIAN Genre: ,
Rating

ISBN:9753901860

 

 

Trevanian (Rodney William Whitaker) diğer kitaplarını da beğendiğim için (Şibumi, İnfazcı) bu kitabını da aldım. Nasıl olsa güzeldir diyerek aldığım kitap başka yazarların yazdığı kısa hikayelerden toplanan bir kitapmış meğersem. Açıkçası ben devam eden hikayeleri yani romanları sevdiğim için bende biraz hayal kırıklığı yarattı.

Hikayelerin ortak yanı kitabın da adından anlaşılacağı üzere, dans ve ölüm. Kitap içerisinde ilgi çekici hikayeler olmasına karşılık çok sıkılarak okuduğum hikayeler de oldu. Her hikayede farklı karakter olduğu için bir hikaye bitip diğerine geçerken her seferinde yeni isimler görmek de biraz sıkıcı hal aldı. Kitap hikaye hikaye okunacak olsa belki güzel gelebilirdi fakat ben bir oturuşta birkaç bölüm okuduğum için çok tatmin edici gelmedi. Trevian kitabın başında açıklayıcı bir kısım yazmış. Her hikayenin bir şey öğretmek zorunda olmadığı belirtmiş.

Her hikayede cinayet, polisiye, dans ve aşk bulacaksınız. Eğer bu konular kısa da olsa ilginizi çekiyorsa okunabilecek bir kitap.

Piyasa Fiyatı   17,00  TL

www.dr.com.tr   12,75  TL

www.idefix.com     12,75  TL

www.kitapyurdu.com    13,60  TL

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply