Author: SELİM BEKTAŞ Genre: , , ,
Rating

ISBN: 9786053754831

 

Farklı tarzda kitapları seviyorum. Bu yüzden bu kitap da beni aldı götürdü. Murat Menteş’in kitaplarını seviyorsanız bu kitabı da seversiniz. Absürt komedi tarzı oluyor sanırım bu kitap tarzları.

Muz Beyazı bir morg çalışanının başından geçen garip olayları anlatıyor. Bir morgda, bu kadar ölülerin olduğu bir kitapta bu kadar eğlenerek yolculuk yapabileceğimi hiç düşünmemiştim. Murat Menteş kitapları ile, Muz Beyazı tarzındaki kitaplar aslında ince bir çizgidedirler. Ben ya çok sevenini gördüm, ya da nefret edenini. “Eh işte” diye yorum yapan görmedim.

Kitap içerisindeki diyaloglar, anlatılan olaylar aslında gördüğümüz rüyalara benziyor. Saçma sapandır rüyalar, ama bir şekilde bizi eğlendirirler, güzel yolculuklara çıkartırlar. En alakasız yaşanan durumlar bile bize normal gelir çünkü o bir rüyadır. Bu kitap da bana bu havayı verdi. Saçma sapan, ama hiç bitmeyen bir rüya içerisinde gezindim durdum. Zaten kitabın konusu da rüyalarla ilgili. Kitabın arka kapağında kitap içeriği ile ilgili bilgi verilmediği için ben de çok fazla detaya girmek istemiyorum.

Bir günde bitirebileceğiniz, kafa dağıtıcı, bitirdiğiniz zaman ya benim kulaklarımı kötü anlamda çınlataksınız, ya da iyi ki tavsiyesini dinlemişim diyeceksiniz.

Herkese iyi okumalar…

Daha fazla  çizim görmek için instagram sayfamıza bekleriz

 

FB_IMG_1470939447054

 

Piyasa Fiyatı  14,00 TL

www.dr.com.tr  10,64 TL

www.idefix.com    9,10 TL

www.kitapyurdu.com    11,20 TL

www.ilknokta.com    9,80 TL

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply