Author: HAMDİ KOÇ Genre: ,
Rating

ISBN : 9786051111667

 

Kitabın adı ile içeriği arasındaki yadsınamaz bir fark var. Kitabın adına bakarak bu kitabı aldıysanız ve melek bir adam ile karşılaşmayı düşünüyorsanız yanılmış olursunuz.

Zengin, evli ve iki çocuk sahibi bir adam bir gün karısını aldatmaya karar verince kendi geçmişine ve şimdiki haline karşı kendi içinde sorgulamalara giriyor.

Cinsellik konusu tüm çıplaklığı ile ve hiç çekinmeyen kelimelerle aktarılması bazen rahatsız olmanıza yol açacaktır. Fakat bir yandan da belki de bir erkeğin gerçek dünyasına yolculuk yapma fırsatını elde etme şansını da yakalamış olacaksınız. Her erkek böyledir düşüncesi kitap içerisinde yer alsa da ve her ne kadar bu düşünceye ister istemez çoğumuz katılsak da genelleme yapmak ne kadar doğrudur onu da düşünmek lazım.

Evlendikten sonra herkes değişir mi? Ya da değişme nedeni evlenmek mi yoksa zamanın geçmesi mi? Kahramanımız Murat bu sorgulamalar içerisinde yaşasa da çoğunlukla pişmanlık duymadan yasak aşkını yaşamaya devam etmekte.

Aslında kitaba bakıldığında konu “Vay be!” dedirten cinsten, şaşırtacak bir konu değil. Murat’ın özel hayatına kapı aralığından bakarak dedikodu ya da birisini gözleme duygumuzu da tatmin eder şekilde bir hikaye izliyoruz. Ve belki de en güzel kısmı ise bir erkeğin düşüncelerini bu kadar derin ve açık bir şekilde öğrenebilmek.

Piyasa Fiyatı 22,00 TL

www.dr.com.tr  16,50 TL

www.idefix.com 16,50 TL

www.kitapyurdu.com  17,60 TL

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply