Author: NILS UDDENBERG Genre:
Rating

ISBN : 9786055016401

 

 

Kendime notlar; her “kedi” ile alakalı kitap güzel olacak diye bir şey yok, büyük bir umutla bu kitaplara başlamayı bırak!!!

Ne yazık ki bir “kedi ile ilgili yazıldı, kesin çok satar.” kitabı daha. Son zamanlarda kedilerle ilgili aksesuarlar, kıyafetler, eşyalar ve (ne güzeldir ki) kitaplar artışta. Çünkü büyük bir kedi delisi grup olduğu fark edildi.  Evet bizler yani kedi severler kedilerle ilgili olan çoğu şeye garip sesler çıkartarak tepki gösterip (oyyy ne sevimli, anim yirim ben bunu) onları satın almayı, takmayı, kullanmayı, okumayı seviyoruz.

Sanırım bu kitap ile beraber hüsrana uğradığım üçüncü kedili kitap oldu. Ya da şöyle söyleyeyim; bir tek Sevgi Bağı kitabı dışında hiçbir kedili kitabı sevmedim, sevemedim. Eğer bir kedi annesi ya da babasıysanız o ufaklıkla zaten fazlasıyla özel an yaşamışsınızdır, kedileri araştırmışsınızdır. Ekstrem koşulları olan hayvancıklar dışında zaten kendi kedimizin yaptığı çoğu hareket bizlere çok özel ve sevimli gelmektedir. Yani bu kitaptaki gibi çoğumuzun kedisi ile yaşadığı aynı şeyleri okumamıza gerek yoktur, sıkar. Hadi bir kedili kitap roman şeklinde olmasın, bizlere bilmediğimiz bilgileri versin, yaaa bir de bu varmış, dedirtsin ona da tamam. Ama bu kitapta birkaç senedir kedi besleyen birisinin bilmediği ya da şaşıracağı hiçbir bilgi bulunmamakta. Roman olarak da başarılı değil, verdiği bilgiler dahilinde de.

Ey kedi sever! Benim düştüğüm hataya düşme, ben yandım sen yanma. Eğer çok istiyorsan tabii ki al oku, her eser değerlidir. Ama gerçekten değecek bir kitap okumak istiyorsan Sevgi Bağı’nı oku.

Mauv!!!

 

Daha fazla çizim görmek için instagram sayfamıza bekleriz. 🙂

1743444_1010205392336952_1798280248322660464_n

Piyasa Fiyatı 11,00TL

www.dr.com.tr   8,36 TL

www.idefix.com  8,36 TL

www.kitapyurdu.com  8,80 TL

www.ilknokta.com  5,50 TL

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply