Author: EDGAR ALLAN POE Genre:
Rating

ISBN : 9786058667914

 

 

Sonunda tanıştık seninle Ey Ulu Poe!!!

Her yerde adını duyduğum, birçok kişinin hayranlıkla baktığı sevgili yazarımız…

İtiraf ediyorum bu kitabı alma nedenim sadece ve sadece içeriğinde kedi olmasıydı. Nedense hep kaçtım Allan Poe kitaplarından. Hiç alıp da bir okuyayım bile dememiştim. Bir nedeni varmış…

Sevmedim, sevemedim, üzgünüm, özür dilerim sevgili Poe hayranları. Bu kadar abartılmış, anlatılmış bir yazarın kitabını okurken belki de kocaman beklentiler oluştu bende. “Vaaay” etkisini yaşayacağımı düşündüm belki de. Evet öykü başarılı, evet bazı kısımlarda hayvanlara olan sevgimden dolayı cinnet geçirme evresine geldim, evet kısacık öykü su gibi akıp gitti… Alkolik bir adam, kafayı taktığı kara kediler ve başına gelen psikopatça olaylar. Ama kitabı kapattığımda “Bu muydu bu kadar anlatılan Poe?” dedim… Ama kitabın içindeki çizimlere bayıldım. Luis Scafati tarafından yapılmış olan ve sayfaları süsleyen, hikayeye destek veren çizimler son derece başarılı.

Bir arkadaşın söylediğine göre ve kitabın arkasında yazılanlara göre Poe gerilim, polisiye, macera tarzındaki kitapların ortaya çıkmasında ön ayak olmuş bir yazar. Bu konuda hakkını yiyemeyeceğim, sayesinde birçok sağlam yazar, sağlam filmler ile tanıştık.

Demem o ki, saygı duyuyorum Ey Allan Poe hayranları sizlere… Sevgilerimi yolluyorum… Ama ne yazık ki aynı duyguları paylaşamıyorum… Belki de başka kitaplarına da göz atmakta fayda vardır. Bu yazarla ilgili sizlerin görüp, benim göremediğim şeyi de benimle paylaşırsanız gerçekten çok memnun olurum.

 

Daha fazla çizim görmek için instagram sayfamıza bekleriz. 🙂

karakedi

Piyasa Fiyatı 19,50 TL

www.dr.com.tr   14,24 TL

www.idefix.com  11,70 TL

www.kitapyurdu.com  13,65 TL

www.ilknokta.com  15,60 TL

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply