Author: Alper Canıgüz Genre: ,
Rating

Sevgili Afilli Filintalar…

Alper Canıgüz, Murat Menteş… bu yazarlar beni şu zamana kadar hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Her kitaplarından büyük keyif aldım, uzaklaştım gittim dünya dertlerinden.

Canıgüz’ün bu kitabında aşk, cinayet, polisiye, zamanda yolculuk, dostluk, kısacası her şey var. Kahramanımız Aziz, çıkan bir yangındna can kurtarma derdindeyken, birden bire zamanda yolculuk yaparak 20 sene önceki hayatına, 20 sene önceki gençliğine döner. Üniversite yıllarını bir kez daha yaşarken, aynı zamanda da ileride olacağını bildiği bir cinayete engel olma planlarını da devreye sokar.

Aslında kitabın havasını yaşarken ben de ister istemez üniversite zamanlarına bir yolculuk yaptım. Kitap içerisinde anlatılan o yıllar, o yaşamlar, o insanlar… daha güzeldi her şey, orası kesin…

neyse… sözün özü hep dediğim gibi, Alper Canıgüz, Murat Menteş kitaplarını, bu farklı tarzlarını, mükemmel ötesi benzetmelerini, edebiyata getirdikleri farklı yorumu ya seversiniz, ya da nefret edersiniz… ben sevenlerden ve asla kopmayacak olanlardanım.

 

Herkese iyi okumalar…

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply