Author: Lauren Morrill Genre: , ,
Rating

ISBN: 9786053437048

 

Tam bir tatil kitabı arıyorum, ne beni yorsun, strese soksun hem de okuyayım işte, diyorsanız bu kitap size göre. Ama açıkçası daha iyi tatil kitapları tavsiye edebilirim. Yaş grubunuz 15-20 arası ise ya da laylaylom, hiçbir şey vermeyen kitapları seviyorsanız bu kitabı da seversiniz. Gerçi itiraf edeyim, başta sıkılarak okusam da son sayfalarda heyecana ben de katıldım, ama dediğim gibi, daha iyi tatil kitapları var.

Konumuz birisi buz patencisi ( patene küsmüş ) diğeri buz hokeycisi ( hokeye küsmüş ) iki kızımızın tesadüfen karşılaşıp birbirlerinin yerlerine geçmesi. Hanimklasik filmler olur ya, baba oğul ya da anne kız bir kaza eseri birbirlerinin yerine geçerler ruhen. Bu kitapta işte rol yapıyorlar, o tarz bir yer değişimi mevcut değil ama mantık aynı mantık.

Zaman kaybı oldu mu bu kitap benim için? Plajda oturup Carl Sagan okuyabilecek birisi olmadığım için en azından boş boş güneşleneceğim bir kitabı bitirmiş oldum 🙂 Kütüphaneme bir kitap daha katılmış oldu o kadar 🙂 ya da yazarın Ruh Öküzüm kitabını okuyun. En azından daha eğlenceli…

Zevk, renk, tercih tartışılmaz tabi ki der, kaçarım. Okuyun yeter ki… Sevgiler…

Piyasa fiyatı ; 28,00 tl

www.dr.com.tr 21,84 tl

www.idefix.com.tr 18,20 tl

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply