Author: Sinan Canan Genre: , ,
Rating

Öncelikle şunu söyleyeyim genelde bilimsel bilgi veren, araştırma kitaplarında Türk yazarların kitaplarını hep eksik ve yetersiz bulmuşumdur. İlk defa bir Türk yazarın kitabını bu kadar beğendim.

Tam da “ilk insanlar gibi beslenmemiz gerekiyor, temellerimiz böyle” dediğim bir dönemde, tavsiye üzerine aldığım bu kitap aradığım cevap oldu.

Sinan Canan’ı tanıdığımı bile bilmiyormuşum. Bir çok televizyon programında denk gelip severek takip ettiğim bir bilim insanı yazmış bu kitabı meğersem.

İFA = İnsan Fabrika Ayarları. Yani bizim sevgili atalarımıza dair bilgiler veriyor. Nasıl beslenirlerdi, nasıl hareket ederlerdi?

Bu kitaptan çıkarılacak ve hayatınıza uygulayabileceğiniz çokça tavsiye ve bilgi mevcut. Yazarın dili o kadar sade ve yeterli ki, ne sıkılıyorsunuz ne de bilginiz eksik kalıyor. Atalarımız hakkında bilgi de ediyorsunuz, bu da kitabın keyfini arttırıyor.

Keyifle okunabilecek, kendinize, bedeninize fayda sağlayacak bir kitap.Serinin diğer kitaplarını da attım sepete, yakında onlar da gelecek.

Herkese keyifli okumalar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply