Author: AHMET ŞERİF İZGÖREN Genre: , ,
Rating

ISBN:9756093191

 

 

Ahmet Şerif İzgören’in kitaplarını seviyorum. Çünkü klasik kişisel gelişim kitaplarından çok farklı. Bir kere kitaplarını okurken gülmek garanti, gözlerinizin dolması garanti, farklı duygular içinde var olmanız garanti. Bu garantileri bir kenara bırakırsak kitaplarının en güzel yanı da yurdumuzdan örnekleri göz önüne sermesi.

Diğer kişisel gelişim kitapları gibi “şunu yaparsan bu olur, bunu yaparsan o olur, bak ben bunu yaptım şimdi bu haldeyim.” demiyor. Zaten bu kitabında da bu tarz fikirleri veren kitaplardan alıntılar yaparak Hıdır karakterinin gelişememesini gözler önüne seriyor. Türk milletine göre, bizim örf ve adetlerimize göre, bizim kültürümüzün gerekliliklerine göre kendinizi ve toplumu nasıl güzelleştirebileceğinizi görüyorsunuz.

Kitabı bitirip kapağını kapattığınızda ya kendinizle gurur duyacaksınız ya da “şimdi bir şeyler yapmalıyım.” diyeceksiniz. Keyifle okunabilecek kitapların sahibi.

Bir de en çok hoşuma giden kitabın sonunda Şerif Bey’in tavsiyesi olan bir kitap listesinin bulunması. Hazine içinde hazine gibi geldi bana.

Piyasa Fiyatı   14,00 TL

www.dr.com.tr   10,50  TL

www.idefix.com   10,50 TL

www.kitapyurdu.com   10,50 TL

www.elmayayinevi.com  9,80 TL

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply