Author: Josh Malerman Genre: , ,
Rating

ISBN: 9786053756477

 

Sevgili Josh Malerman;

 

Kitabımızın kahramanları 17 yaşlarını yaşamakta olan genç aşıklar. İlk buluşma, ilk öpüşme, ilk maceralar… Ama onların yaşadığı macera hiçbir ilişkideki heyecana benzemeyen nitelikte. Gezdikleri gölün dibinde gördükleri ev ile bu iki cesaretli gencin hayatlarının macerası başlıyor.

Kafes kitabından sonra, ki o kitabı da beğenmiştim, bu kitabınızı da hemen aldım. Kitap başlarda bana çok basit başladı gibi geldi. Cümlelerin sadeliği, konuşma diyalogları, hani bazen okurken bir kitabı dersiniz ya “bunu ben de yazarım” diye. Bunu hissettim okurken.

Fakat daha sonralarında malum gölün dibindeki ev konu olmaya başladığı zaman içine çekti aldı beni kitap. Heyecanla nefesimi tutarak okuduğum sayfalar içerisinde boğuldum diyebilirim. Yalın yazım tabii ki kitabın okunurluğunu ve sürükleyiciliğini daha da arttırdı. Sayfalar arasında gezerken ilk kitabınız Kafes’te olduğu gibi “lütfen sonu deli saçması çıkmasın” diye düşünmeden kendimi alamadım. Yani kitaba kendini o kadar kaptırmışken sonucu okuyucuyu tatmin etmediği zaman sanki kitaba boşa zaman harcamışsın gibi geliyor ve okuduğun her şey yok oluyor.

Neyse ki sonuç tatmin edici oldu benim açımdan ve ikinci bir kitabın habercisi niteliğinde merak uyandırarak bitti… İkinci kitabın daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Herkese iyi okumalar… 🙂

Daha fazla  çizim görmek için instagram sayfamıza bekleriz

Piyasa Fiyatı  15,00 TL

www.dr.com.tr  9,75 TL

www.idefix.com  9,75 TL

www.kitapyurdu.com  9,75 TL

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply