Author: ALPER CANIGÜZ Genre: , , ,
Rating

ISBN : 9789750506307

 

Sanırım Alper Canıgüz’ün kitaplarına ya çok hayran kalırsınız ya da hiç sevmezsiniz. Farklı, esprili tarzı ile beni kendisine hayran bıraktığı bir gerçek. “Kahkahalarla ağlatan ve hıçkırıklarla güldüren kitapların yazarı” olarak anılmak istediğini söylerken tarzı ile ilgili de ipucu vermekte.

Köşe yazarı olan Musa, Gizli Ajans adı altındaki firmanın reklam bölümünde işe başlar. İş görüşmesini yaptığı odadaki “şeytan” adındaki kedinin firmanın asıl sahibi olduğunu öğrenir. İşe başladıktan sonra iş arkadaşlarından birisi olan Sanem’e ilk görüşte aşık olur ve macera böylece başlar.

Kelimelerle çok iyi oyun oynuyor. Hayal dünyanızı geliştiriyor. Bir an size gülümseyen delgeçler gözünüzün önüne gelirken, başka bir an abartılı bir aşkın içinde buluyorsunuz kendinizi. Diğer kitapları olan “Oğullar ve Rencide Ruhlar”  ve “Tatlı Rüyalar” ı da okudum. Aynı başarı, aynı tat, aynı akıcılık ve zeka pırıltıları bu kitaplarda da mevcut.

Murat Menteş kitaplarını seviyorsanız, aynı tadı Alper Canıgüz kitaplarından da alabilirsiniz. 203 sayfalık olan bu kitabı bir Pazar günü büyük bir keyif ile bitirebilirsiniz.

Piyasa Fiyatı 16,50 TL

www.dr.com.tr 12,38 TL

www.idefix.com 12,38 TL

www.kitapyurdu.com  13,20 TL

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply