Author: ALBERT ESPINOSA Genre: , ,
Rating

ISBN:6053433026

 

 

Kırk yaşına gelmiş bir adamın, Dani’nin çocukluk zamanında hayatını tamamen değiştiren olayları hatırlamasına tanıklık ederek onunla masum, sevimli, doğal hislerle sarılı bir yolculuğa çıkıyorsunuz.  Ve bu yolculuk sırasında onun için değerli iki insanla tanışacaksınız. Dani çocukluk anılarını tazelerken şimdiki zamanda yaşadığı aşkı, hayatı da sorgulamakta.

Kitapta ağırlıklı olarak Dani’nin sorgulamaları, kendi duygularını gözlemlerken aynı zamanda da yaşadığımız olayların hayatımızı nasıl değişebileceğini görüyoruz. Kitap tarz olarak da değişik. Bir konu baştan sona anlatılmıyor, tamamen doğal bir seyirle, araya başka anılar girerek anlatılıyor. Bu da hem okuyucunun merak etmesine yol açıyor, hem de daha büyük bir heyecanla okuyorsunuz.

Bir Pazar günü hangi kitabı okusam, ya da tatile hangi kitabı götürsem diyorsanız bu kitabı tavsiye ederim. Yalın cümleler ve büyük harflerle yazılan kitap okuyucuyu yormuyor. Konu da çok yoran bir konu değil. O yüzden rahatça bir günde bitirilebilecek bir kitap. Ama bazı kısımlarda tüyleriniz diken diken olabilir.

Bu arada kitap kapağının tasarımını da çok beğendiğimi söylemeliyim.

Piyasa Fiyatı   22,50  TL

www.dr.com.tr    16,20  TL

www.idefix.com      16,20  TL

www.kitapyurdu.com     15,75  TL

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]

Leave a Reply