Author: CÜNEYT ÜLSEVER Genre: , ,
Rating

ISBN : 9786050924848

 

 

Efendi ve köle her an yer değiştirebilir. Efendi her an köleye, köle her an efendiye dönüşebilir. Her efendinin içinde bir köle, her kölenin içinde bir efendi uyur. Akıl ile tutku çatıştığında hangisi kazanır?”

Romanın tanıtım bülteninde yazan bu sözcükler kitabın konusunun tam bir özeti aslında. Roman Güneydoğu’da bir komiserin hikayesi ile başlayıp, sonrasında Büyük Şehir İstanbul’a doğru yol alıyor. Devrimcilik, sorgulamalar, gözaltılar, faili meçhul cinayetler derken birden bire bir olaylar silsilesinin, değişik yaşamların, başarıların – başarısızlıkların ve en önemlisi de efendi – köle ilişkilerinin ortasında buluyorsunuz kendinizi.

İnsan psikolojisine derinlemesine bir bakış atan romanın konusu sizi yer yer şaşırtacak, yer yer de “yok artık” dedirtecek cinsten. Yazarın sürükleyici yazım tarzı ve konunun merak uyandıran içeriği ile farklı karakterlere, değişik dünyalara ve bir polisiye romanın içerisine dalacaksınız.

Kimin efendi, kimin köle olduğu, ne gibi şartlar ile bu hakimiyetçi yapının ortam ve durum itibariyle cinsiyetler arasında değiştiğini gözler önüne seren bu roman, polisiye ve psikolojik roman sevenlere tavsiyemdir.

Piyasa Fiyatı 22,00 TL

www.dr.com.tr   16,50 TL

www.idefix.com  16,50 TL

www.kitapyurdu.com  16,50 TL

www.ilknokta.com  17,60  TL

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply