Author: Debbie Macomber Genre: , , , ,
Rating

ISBN: 9786053481843

 

Sevgili Debbie Macomber;

Okuyucuyu bu kadar içine çekip, hayatın stresinden, sıkıntısından uzaklaştıracak, tatlı kitaplar yazmayı çok iyi başarıyorsunuz… Önceden okuduğum kitaplarınız gibi bu kitabınız da, son zamanlarda okuduğum bilim ağırlıklı kitapların arasına tatlı bir mola olarak girdi…

Bu kitabınızda üç ayrı jenerasyona ait üç farklı karakterdeki kadının birbirlerine olan destekleri, hayatlarına olan saygıları öncelikli olarak hoşuma gitti. Açıkçası gerçek hayatta bu tarz insanlar gerçekten var mı acaba diye düşünmeden edemedim. Kitaba dair yapmak istediğim her yorum diğer okuyucularınıza bir şekilde ipucu vereceği için ne yazık ki ağzımı tutmak zorunda kalıyorum. Ama şunu söylemeliyim ki iç sesimizin bizi ne kadar güzel yerlere getirebileceğini, sevginin, aşkın kıymetini ve daha birçok güzel olguyu bu kitap içerisinde bulup özümseyebiliyorsunuz. Bir yandan da imreniyorsunuz tabii ki bu tarz bir çevreye sahip olmayı isteyerek.

Sözün özü tam bir tatil kitabı, kafa dağıtmalık, tebessüm yaratacak, bir yandan da merakta bırakacak bir kitap yazmayı başarmışsınız… Bunun için size teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılar, Sevgiler…

Daha fazla  çizim görmek için instagram sayfamıza bekleriz

Piyasa Fiyatı  22,00 TL

www.dr.com.tr  13,20 TL

www.idefix.com 12,10 TL

www.kitapyurdu.com  14,30 TL

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply