ISBN:9756093153

 

 

Kişisel gelişim kitabı okumaktansa Şerif Bey”in kitaplarını okumak bence bin kat daha fazla fayda sağlar.

Yeri gelince güldüren, yeri gelince düşündüren, dünya çapında seminerler veren bu adamın tavsiyeleri gerçekten işe yarar. Çünkü size nasıl zengin olacağınızdan çok nasıl “doğru insan” olacağınızı anlatıyor. Hatta daha da güzeli zenginliğin sadece para ile olmadığını, sen eğer mutluysan zengin olursun diyor.

Yurdumuzdan örneklerle zenginleştirdiği kitabında bütün duyguları bir arada yaşayacaksınız ve eminim ki aklınızın bir köşesinde bir şeyler kalacaktır. Bana göre Şerif Bey’in kitapları tam “başucu kitabı.” Bir kere değil, belki birkaç sene ara ile okunması gereken kitaplar. Ülkemizde böyle değerli insanların var olduğunu bilmek bile bana ayrı bir keyif veriyor.

Diğer kitapları gibi bu kitabında da birçok örnek, yaşanmış gerçeklik var. İnternette de var olan bir seminerinin videosunun yazıya dökülmüş hali diyebilirim. Dün videoyu izledim, bugün kitabını okudum, ikisinde de ayrı ayrı keyif aldım.

Şef’in diğer kitaplarına da bir göz atmak isterseniz tavsiyemdir; Hıdır Kişisel Gelişiyor, Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı

http://youtu.be/wYU9BfwHTbM

Piyasa Fiyatı   14,00  TL

www.dr.com.tr    10,50  TL

www.idefix.com    10,50  TL

www.kitapyurdu.com   10,50   TL

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply